Milot Rashica shënon në fitoren e thellë të Galatasarayt

Milot Rashica ka shënuar gol në ndeshjen miqësore të Galatasarayt ndaj Istanbulsporit.

Ndeshja e zhvilluar këtë të shtunë u mbyll me rezultatin 0:6, shkruan Gazeta Express.

Seria e golave u hap nga Milot Rashica, i cili shënoi pas tetë minutash lojë.

Sergio Oliveira (19′), Bafetimbi Gomis (40′), Emin Bayram (55′), Nicolo Zaniolo (85′) dhe Leo Dubois (88′) shënuan golat e tjerë në fitoren e Galatasarayt. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS