Uji Dea

Milot Rashica shënon gol dhe kalon Besiktasin në avantazh

/ 1 minutë lexim

Milot Rashica ka shënuar gol për Besiktasin, duke kaluar ekipin e tij në avantazh prej 0:1.

Rashica realizoi një super gol që në minutën e katërt të takimit, të vlefshëm për Superligën turke.

Rashica bu nasıl güzel bir gol yiğidim müthiş pic.twitter.com/5pq4uppVR3

Uji Dea

Besiktas është mysafir i Rizersporit, në kuadër të xhiros së 19-të.

Në 12 ndeshjet e këtij edicioni, Rashica ka shënuar dy gola e ka bërë dy asiste.