Milot Rashica ka shënuar golin e karrierës

Milot Rashica ka shënuar një supergol në stërvitjen e sotme me skuadrën Werder Bremen.

Kosovari shënoi një “roveshatë” të bukur duke shfrytëzuar krosimin e Davvy Klasen.

Rashica është prodhim i futbollit kosovar, ku nga Vushtrria u transferua në Vitesse për tu bashkuar me gjermanët gjatë afatit kalimtar të dimrit. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).