Miliona njerëz janë të kënaqur me dukjen e tyre, falë këtij lëngu

/ 1 minutë lexim

Nëse i kombinoni këta përbërës, rezultatet nuk do të ngelin, do të keni një trup për lakmi.

Përbërësit: 1 panxhar 3 karota 5 shkopinj sleino 1 grusht spinaq 1 mollë 1 trangull 1 grusht rrepkë 1 rrënjë të xhenxhefilit të freskët 1 limon.

Krejt çfarë duhet të bëni, është t’i vendosni përbërësit në blender dhe kjo është e tëra.

Lëngun e fituar ta konsumoni në lukth të thatë.