Mihrije Prapashtica shkëlqen me rozë, i lenë në ‘lloçë’ shoqet

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Mihrije Prapashtica, përherë është veçuar për ngjyrën e veçantë të zërit që posedon, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përveçse e kërkuar në shumë dasma, ajo i kushton rëndësi edhe paraqitjes, në fotografinë e fundit ajo shkëlqen me fustan ngjyrë roze.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).