Mihrije Prapashtica godet me këngën e re ‘Ti dhe unë’

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Mihrije Prapashtica, ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Ti dhe unë”, quhet kënga më e re e këngëtares, interpretuar shkëlyqer me zërin e saj të ëmbël, ashtu siç din të godasë vetëm Mihrije Prapashtica.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).