Mihrije Braha si të ishte midis ‘Hollywoodi’, më e bukur se kurrë në videoklipin e ri

Ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me origjinë nga Mitrovica – Mihrije Braha ka vendosur që fansat e saj ti befasojë me një këngë premierë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja pritet ta lansojë nesër zyrtarisht këngën e saj më të re, në prag të Shën Valentinit, derisa në videoklip do të paraqitet si të ishte midis Hollivudi me simotrat e saj Madona, Lopez, Britney etj.

Në vijim ua sjellim fotografinë ekskluzive nga videoklipi, se si do të duket e famshmja Mihrije Braha – Miki.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).