Mihrije Braha ju lë pa “men”, me këtë pozë prej ‘shpije si ktynehere’

Këngëtarja sharmante Mihrije Braha nuk e ka ndërmend të lëshojë pe në asnjë segment, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Me projekte e dasma, ajo është një hap me kohën, gjithashtu dhe me fotografi rrugën s’ja lëshon askujt.

Kështu që, kësaj radhe ajo ka zgjedhur një shtëpi të vjetër për t’u fotografuar si ktynehere.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).