Mihrija vjen me disa foto seksi, thotë “Ah vera”

Është njëra prej këngëtarëve që vazhdon që të përflitet pothuajse për çdo gjë në Kosovë.

Këngëtarja Mihrije Braha pavarësisht moshës nuk harron që ndonjëherë të provokoj me foto seksi në rrjetet sociale.

Të tilla janë dy fotot e saj të fundit që këngëtarja i ka postuar në rrjetet sociale gjatë kësaj jave.

Mihrija është e shtrirë në një ulëse të bardh kurse poshtë saj duke shkruar, “Ah vera”.

Duket se këngëtares shumëçka i kujton vera pasi që është e dashuruar aq shumë në të. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).