Mihrija mahnitë me pamjen nga Ulqini i bukur

Të gjithë i kishte marrë malli për ta shijuar aromën mesdhetare të detit Adriatik, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Pas heqjes së masave nga kufinjët për shkak të pandemisë, si shumë të tjerë edhe këngëtarja e njohur shqiptare Mihrije Braha ia ka mësyer Ulqinit.

E nga aty ka realizuar disa fotografi ku shfaqet mahnitëse, e natyrisht autori i fotografive spontane është kush tjetër përveçse Naim Abazit, ai i cili përveç muzikës e moderimit e posedon edhe pasionin ndaj fotografisë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).