Mihrija ia qet ‘tymin’ plazhit në Shqipëri, kjo është arsyeja

Kur bëhet fjalë për këngëtaren Mihrije Braha, të gjithë janë kureshtarë të dinë më shumë për çdo aktivitet të saj, qoftë nga sfera personale e në veçanti nga ajo profesionale.

Në disa fotografi eskluzive të siguruara nga “Kosova Sot Online”, kuptojmë se Mihrija këto ditë është duke qendruar në plazhet më të bukura të Shqipërisë, për të realizuar klipin më të ri të saj.

Megjithatë ajo që bie në sy janë linjat perfekte të këngëtares, e cila me këtë paraqitje, lëre që ka marrë vëmendjen e të gjithëve, por edhe ua ka qit “tymin” të pranishmëve në plazhet shqiptare.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).