Mesazhi i Arbër Ismajlit: Të jemi sa më solidar me njëri tjetrin

Gjilan – Uroj që kjo festë, të na bashkojë të gjithëve fuqishëm, të jemi sa më solidar me njëri tjetrin, të jemi sa më afër atyre që kanë nevojë, dhe të ecim bashkë drejt sukseseve të reja ka shkruar Arbër Ismajli.

Postimi i plotë i Arbër Ismajlit

Të dashur qytetarë,
Me lutjen më të madhe që t’ju jetë pranuar agjërimi si përkushtim, besim e adhurim ndaj muajit të shenjtë të Ramazanit, urime Fitër Bajrami, për të gjithë besimtarët myslimanë, kahdo që jeni.
Uroj që kjo festë, të na bashkojë të gjithëve fuqishëm, të jemi sa më solidar me njëri tjetrin, të jemi sa më afër atyre që kanë nevojë, dhe të ecim bashkë drejt sukseseve të reja.
Gëzuar!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS