Mes angazhimeve, Ronela Hajati shfaqet mahnitëse dhe me stil në pozat nga Barcelona

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati këtë kohë po vazhdon të jetë e angazhuar me performanca në vende të ndryshme.

Ajo së fundmi ka qëndruar në Barcelonë ku mori pjesë dhe gjithashtu performoi në festën të organizuar për nder të “Eurovision”-it.

Ndërsa, krahas këtyre angazhimeve Ronela u ka qëndruar afër fansave edhe përmes postimeve në llogarinë e saj në Instagram teksa dukej në formë të mirë dhe e veshur me shumë stil.

Artistja nga Shqipëria shihet e veshur me një bluzë të zezë dhe xhaketë me të njëjtën ngjyrë të cilën e përshtati me xhinse dhe atletet po ashtu të zeza.

“Këto ditë në Barcelonë ishin të mrekullueshme! Kam marrë shumë dashuri nga ju. Mezi pres të kthehet! Tani po shkoj në Verona për prova, do të bëj një shfaqje në Korçë / Shqipëri dhe do të shihemi në Izrael dhe Amsterdamin e ardhshëm! Një orar kaq i ngarkuar, por një udhëtim i mrekullueshëm! Dhe mos harroni: Transmetoni “Secret””, ka shkruar Hajati në mbishkrimin e fotove.

Kujtojmë që Ronela prite të përfaqësoj Shqipërinë me këngën “Sekret” në “Eurovision” që pritet të mbahet nga 10 deri më 14 maj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS