Merreshin me prostitucion, arrestohen dy të dyshuar

Gjilan – Në fshatin Livoq, të Gjilanit janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull kosovar dhe një femër kosovare, nën dyshimin se të njëjtit e kanë kryer veprën penale.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit të dyshuarve të t’ju shqiptohet fletëparaqitje për kundërvajtje dhe të njëjtit të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS