Merita Bunjaku më në formë se kurrë e festoj ditëlindjen

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Merita Bunjaku festoj ditëlindjen, meqë rast u mbulua me dhurata nga familjarët dhe miqtë e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Merita, vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku, këngëtarja i ka falur muzikës shqipe këngë të bukura të cilat pavarësisht viteve të lansimit, vazhdojnë të dëgjohen nga publiku i saj besnik.

Me rastin e ditëlindjes, ne i urojmë këngëtares shëndet e gjitha të mirat në jetë…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).