Mërgimtarit i vidhet pushka e gjuetisë

Kamenicë – Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së vëllait të tij dhe i kanë vjedhur një pushkë gjuetie.

Sipas ankuesit pronari i shtëpisë gjendet jashtë shtetit dhe nuk dihet nëse mungon edhe diçka tjetër. Rasti po hetohet nga njësitet policore njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).