Mëngjesi i ftohtë, gjatë ditës temperaturat deri 12 gradë

Për të shtunën parashikohet që mëngjesi të jetë i ftohtë dhe mundësi për mjegull, ndërkaq gjatë ditës do të mbajë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 9 gradë Celsius.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-17 km/h.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS