Fundamenti

Mëngjeset e ftohta, gjatë ditës reshje të pakta bore

/ 1 minutë lexim

Për te martën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me acar, ndërkaq në orët vijuese pritet të shtrihen vranësira nga perëndimi i vendit në drejtim të lindjes, të cilat më vonë pritet të sjellin reshje të pakta lokale bore.

Në zona të veçanta mund të paraqiten në formë të shiut.

Kader Kicaj largohet nga Big Brother VIP Kosova 2Ylli Dervishi ndan një moment romantik me Veronën nga ambientet e Big BrotherU emërua shef i ri i Man United – Cilat janë dy blerjet e mëdha që Omar Berrada i kompl…A duhet që Gjermania ta ndalojë AfD-në dhe a mund ta bëjë një gjë të tillë?Irina Shayk shoqërohet me Lewis Hamilton në Paris, më pak se një javë pas takimit me To…

Hidromorava

Sipas MeteoKosova, temperaturat minimale do të lëvizin prej -11 deri në -5 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 3 deri në 5 gradë Celsius.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 8-31 km/h. /Telegrafi/