RCCOLA

Mëngjes i ftohtë, temperaturat maksimale shënojnë ngritje gjatë ditës

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Meteo Kosova njofton se mëngjesi do të jetë i ftohtë, ndërsa era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-32 km/h, transmeton Sinjali.

KKGJILAN

Temperaturat do të shënojnë ngritje gjatë ditës, me minimale që do të lëvizin prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C.