Melinda thotë “diçka e bukur po vjen”

Reperja Melinda Ademi ka filluar që të bëhet aktive në rrjetet sociale kohëve të fundit

E sonte, ajo ka zgjedhur që të tregon një set të ri fotosh e ku reperja paraqitet tepër seksi.

Diabeti mund të jetë më i rrezikshëm sesa mendoni!
Derisa në një foto ajo tregon fundshpinën, në një tjetër hap këmbët dhe tregon gjoksin me poza provokative.

“Diçka e bukur po vjen”, ka shkruar reperja poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS