Melinda duket “flakë” në fotosesionin e ditëlindjes

Reperja e njohur Melinda din si të jetën në qendër të vëmendjes nëse jo me këngë këtë e bënë me imazhe provokuese.

Sot reperja e famshme ka ditëlindje dhe në këtë ditë ka zgjedhur të vijë më provokuese se kurrë më parë.

E veshur në një fustan elegant që ia vinte në pah format seksi të trupit, Melinda dukej më bukur e kurrë më parë.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar Melinda e cila ka pranuar shumë komente nga ana e adhuruesve dhe miqve të saj.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit “X5” erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur, Gjiko./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).