Melinda Ademi vë në pah format joshëse në imazhet me bikini

/ 1 minutë lexim

Pas një sezone verore të mbushur me angazhime të shumta në mbrëmje muzikore, reperja Melinda Ademi tashmë ka nisur pushimet.

Rap-artistja këto ditë po shijon pushimet në bregdet dhe natyrisht nuk kishin si të mungonin pozat joshëse në bikini.

Melinda shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të treguar fizikun e përsosur në imazhet e reja në bikini.

Ajo dukej në formë të mrekullueshme e veshur në rroba banjë të zeza, ndërsa ndërsa pozonte pranë detit.

Fidanishtja

“Valë pas vale”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotove, teksa dukej tejet tërheqëse.

Ndjekësit e saj të shumtë reaguan në mënyra të ndryshme përmes komenteve e që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, vlen të theksohet se krahas koncerteve, Melinda solli edhe disa projekt muzikore gjatë verës që po lëmë pas, i fundit është në bashkëpunim me Rina Balaj “Tornado”. /Telegrafi/