Melinda Ademi nuk e ka ndërmend të ndalet

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, pas punës në projekte muzikore është duke shijuar pushimet në bregdet.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, ku ajo nuk po kursen postimet e ndryshme ndaj fansave të saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa përmes disa imazheve atraktive ka bërë të ditur se po kalon kohë produktive.

E veshur me një palë bikini të bardha, Melinda ka pozuar nga një jaht, nga i cili bënte lëvizje mjaft provokuese.

Linjat trupore dhe bukuria e saj komentohet shumë në faqet rozë, për të cilat ajo kujdeset në mënyrë të detajshme.

Theksojmë se “X5” mban titullin projekti i saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Gjiko. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).