Fidanishtja

Melinda Ademi merr vëmendje me një paraqitje tejet elegante në Instagram

/ 2 minuta lexim

Melinda Ademi ka kapur të gjithë vëmendjen në rrjetet sociale me fotografite e saj të fundit, duke demonstruar një elegancë që nuk kalon pa u vënë re.

Këngëtarja e njohur, i ka mahnitur ndjekësit e saj me një ansambël dypjesësh që tregon format e saj mahnitëse.

Si mund të ndikojnë “zgjedhjet në vendet e largëta” në Evropë dhe në mbësht…Pesëmbëdhjetë minuta, pak apo shumë!A është vërtet i interesuar Arsenali për nënshkrimin e Benzemas?Kryetari i FFK-së, Ademi: Çështja e përzgjedhësit është punë e kryer, ai është gjerman …Blero paralajmëron album të ri: Keni çka me prit, ju premtoj

Veshja e zgjedhur nga Melinda lejonte që barku dhe këmbët e saj seksi të dalin në pah, duke i dhënë një pamje shumë moderne dhe të guximshme.

Uji Dea

Imazhet, që u shpërndanë në Instagram, janë pritur me komente pozitive dhe adhurim nga fansat.

Grimi i Melinda ishte një tjetër pjesë që shtoi në magjepsjen e pamjes së saj. Buzët e kuqe theksuan ndjenjën e shkëlqimit dhe glamurit, ndërsa flokët u mbajtën të kapura lart, me dy fije të lëshuara që rrethonin fytyrën e saj, duke i shtuar një prekje sharmi dhe elegancë.

Në disa nga imazhet, Melinda shfaqet duke mbajtur një pallto të hollë me fije leshi, duke treguar se ajo di të kombinojë ngrohtësinë me stilin.

Prania e syzeve të zeza me formë interesante kompleton këtë imazh të lartë mode dhe vetëbesimi. /Telegrafi/