Fundamenti

Megi Pojani: Xhelozia po ju lexohet në sy

/ 1 minutë lexim

Moderatorja, Megi Pojani, ka publikuar një fotografi interesante në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Megi ka treguar se dikush po e xhelozon atë, mirëpo nuk ka dhënë më shumë detaje se kush dhe arsyen.

Mobi Casa

“Kuku far xhelozie, po ju lexohet në sy more” ka shkruar Megi.