Mediat e huaja me vlerësim maksimal për futbollistin e Kosovës

Sulmuesi kosovar Elbasan Rashani po kalon formë të mirë në Norvegji. Anëtari i skuadrës Odd është zgjedhur në 11shen më të mirë të javës.

26 vjeçari realizoi gol në fitoren 2-1 kundër Lillestrom. Rashani pritet të largohet në këtë afat kalimtar.

Për shërbimet e tij kanë shprehur interesim skuadra të ndryshme në Evropë, sidomos në Angli. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).