Me urdhëresë të Gjykatës arrestohet gjilanasi

Gjilan – Në rrugën “Kodra e Dëshmorëve” në Gjilan në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Gjilan, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën e paraburgimit në Hajvali, të Prishtinës.

I dyshuari kërkohej me urdhër të Gjykatës dhe ishte shpallur person në kërkim./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS