Më të lumtur se kurrë: Shkodrani&Besiana bëhen prindër për herë të parë

Dita e Hënë, ka aguar më e lumtur se kurrë, për çiftin e njohur të estradës shqiptare Shkodran Tolaj dhe Besiana Mehmedi, pasi ata janë bekuar nga Zoti me një fëmijë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Lajmin e mirë, e ka bërë të ditur Shkodrani, përmes llogarisë së tij sociale në Facebook, derisa ka shkruar: I lumtur që nga sot mbaj titullin prind. Zoti na bekoi me vajzë të shëndetshme e të mrekullueshme.

Me këtë rast të veqantë, dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë…

Postimi i plotë:

“I lumtur qe nga sot mbaj titullin prind
Zoti na bekoi me vajze te shendetshme e te mrekullueshme
Flm dr. Bashkim Ismaili per kujdesin e profesionalizmin tuaj”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS