Më sensuale se kurrë Anxhela Peristeri tregon gjoksin

Këngëtarja Anxhela Peristeri është shfaqur më seksi se asnjëherë më parë në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me një kostum të zi mjaft të hapur në pjesën e dekoltesë.

Ajo ka ekspozuar reçipetat e saj në ngjyrë të zezë duke u dukur mjaft sensuale./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).