“Më lër të jem fantazia jote”, Beatrix atraktive në fotot e fundit

Beatrix Ramosaj ka pozuar atraktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, nuk po i ndal pozat, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram është aktive si kurrë më parë dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Në shumicën prej tyre shfaqet atraktive e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

“Më lër të jem fantazia jote”, ishin fjalët e saj pranë postimit./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).