Me këto linja Xhesika ju lë pa ‘mend’

Edhe pse këtë vit nuk ishte aktive sa viteve paraprake me këngë të reja solo, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja e njohur Xhesika Ndoja është prezente në rrjetet sociale dhe poashtu e angazhuar me mbrëmje muzikore.

Së fundmi ajo ka pozuar nga plazhi…

Ku nuk kishte si të binin në sy linjat e saja tejet në formë.

Nëse ende keni dyshime, shikoni fotografinë në vijim…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS