Me këtë paraqitje sensuale Rovena Stefa do t’ju çmend

Në çdo event ku këndon këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Stefa, atmosfera është në kulmin e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E para se ta nisë osideaden e mbrëmjeve e ahengjeve familjare që i ka në agjendë, këngëtarja ka preferuar të relaksohet paksa.

E me këto linja, siç shihet edhe nga fotografia e realizuar në ishullin grek Mikonos, Rovi i ka çmendur që të gjithë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).