Me këtë pamje po na përshëndet Enca nga pushimet

Këngëtarja Enca Haxhia po shijon pushimet nga ku edhe po poston foto vazhdimisht.

Enca ditën e sotme e nisi buzë detit, ku edhe shkrepi një fotogrsafi të cilën e ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

Në fotografinë e postuar nga Enca, shihet me një libër në dorë, ku duket e relaksuar duke lexuar.

Këngëtarja këto ditë ka lënë pas angazhimet në punë, për të pushuar në bregdet gjatë ditëve të nxehta.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).