Me imazhe provokuese, Melinda falënderon fansat për 3 milion shikime

Ajo lansoi bashkëpunimin me Gjikon dhe Nora Istrefin.

“Ay Caramba”, mban titullin kënga e tyre teksa e kanë realizuar me videoklip.

Ndërkohë, projekti i tyre muzikor ka arritur 3 milion shikime që nga data e lansimit në YouTube.

Tutje, Melinda sapo ka postuar foto të saj nga xhirimet e klipit e cila shihet e veshur me një veshje të shkurt duke i ka ekspozuar këmbët e saj.

“Kush o tu rrejt qe i kom silikon?!?!3 Million, thank you for the love! AY CARAMBA”, shkroi artistja në përshkrimin e postimit.

Kujtojmë se, kënga u hodh në tregun muzikor me 7 korrik.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS