Më hot nuk ka ku shkon, Blerona është shkrirë, nuk ka më shumë kg

Ajo është njëra ndër moderatoret më të dashura.

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri, ka qenë e ftuar dje në “Shiko Kush Luan”.

Ajo si çdo herë ka marrë vëmendjen, madje edhe në këtë emision ku në qendër të vëmendjes gjithmonë është Luana.

Blerona për këtë emision ka zgjedhur një veshje elegante, në të cilën edhe pse e ka mbuluar trupin sërish duket një bombë e vërtetë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).