Me hiret e saja në plan të parë, Oriola rikthehet për të joshur

Oriola Marashi vazhdon të jetë ndër modelet më të përfolura shqiptare për dukjen tërheqëse.

Bukuroshja ndiqet nga 793 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa publikimet e saja nuk e lënë askënd indiferent.

Fotografitë më të reja të saj kanë nxitur imagjinatën e fansave të shumtë të Oriolës.

Ajo ka qenë së fundmi në një ndejë të organizuar për ditëlindjen e gazetarit Eraldo Rexho dhe ka mahnitur me dukjen e saj.

Modelja është shfaqur me xhinse dhe një korsetë të hapur përpara që vinte në plan të parë gjoksin atraktiv. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS