Me çfarë po e mban shpirtin Bora?

Bora Zamani duket se nuk është një person që ia ka ëndja ushqimin.

Bukuroshja e ekranit duket se është në formë të mirë, por ajo nuk ka shumë kërkesa nëse shkon në një restorant.

Bora është parë sonte me një Sushi në darkë derisa ka thënë se edhe ai Sushi ka një vrimë nga e cila “ajo na sheh”.

Bukuroshja dhe prezantuesja shqiptare vazhdimisht përfolët për lidhjet e saj, sidomos për atë me Donalldin, i cili nuk arriti që të fitojë Big Brother VIP. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS