UBT

Mbulohet Arjola Demiri për Bajram, ja si e uron festën

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Arjola Demiri ka uruar Bajramin sot nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale.

Mobi Casa

Mirëpo ajo që na erdhi ndryshe këtë radhë, ishte fakti që ajo shfaqej e mbuluar nga koka tek këmbët, ashtu siç vishen gratë dhe vajzat e mbuluara të fesë islame.