Mbi 3 mijë raste aktive me COVID-19

Në vend janë aktualisht 3191 raste aktive me virusin COVID-19.

Vetëm gjatë ditës së djeshme rezultuan 224 raste pozitive.

U regjistruan edhe dy raste të vdekjes gjithashtu.

867 qytetarë u shëruan dhe 7 morën doza vaksine.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS