Mbështetje e pa rezervë për kandidatin e PDK-së, Riad Rashiti, duartrokitet masovikisht kandidatura e tij

Gjilan – Nën organizimin e kandidatit për deputet z. Riad Rashiti është mbajtur një tubim madhështor me mbështetësit e tij. Pjesëmarrja masovike dëshmon edhe njëherë se kandidatura e tij është mirëpritur nga qytetarët e Gjilanit.

Riad Rashiti ndër vite ka dëshmuar me profesionalizëm, guxim dhe përkushtim se është zëri i vërtetë i qytetarëve të Gjilanit.

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministërKadriVeseli1

#RiadRashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS