Mbahuni: Elvana Gjata ka një puthje për juve

Njëra prej këngëtareve më të sukseshme të momentit, mbetet dhe Elvana Gjata, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja e cila projekt pas projekti, me punën profesionale ka arritur majat e suksesit.

E sot për fansat e saj ajo ka pozuar, duke ju dhuruar edhe puthje…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).