Matoshi: Po shkon drejt mbylljes projekti për vendosjen e kolektorit të ujërave të zeza

Kamenicë – Rregullimi i shtratit të lumit me shëtitore, mure mbrojtëse dhe ndriçim do të përmbyllte krejtësisht këtë projekt, shpresoj që qeveria e re ta vazhdoj tutje realizimin e tij ka thënë Fatmir Matoshi.

Matoshi ka thënë se sipas planit të paraparë po shkon drejt fundit realizimi i projektit për vendosjen e kolektorit të ujërave të zeza dhe pastrimi i shtratit të lumit në Koretin.
”Rregullimi i shtratit të lumit me shëtitore, mure mbrojtëse dhe ndriçim do të përmbyllte krejtësisht këtë projekt, shpresoj që qeveria e re ta vazhdoj tutje realizimin e tij” ka shkruar Matoshi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).