Matoshi: Pacolli e meriton mbështetjen dhe përkrahjen me votë të secilit qytetar të Kamenicës

Kamenicë – Faleminderit Behgjet Pacolli, që na dhe rastin dhe mundësinë që të bëjmë shumë punë të mira për Kamenicën. E meriton mbështetjen dhe përkrahjen me votë të secilit qytetar të Kamenicës ka shkruar Fatmir Matoshi.

Kurse Valon Maliqi ka shkruar :”Sonte bashkë me struktura të AKR-së në Kamenicë, u takuam me Presidentin e AKR-së Behgjet Pacolli dhe me kandidatët e AKR-së për deputet në Kuvendin e Kosovës. AKR në Kamenicë është e motivuar dhe e mobilizuar për sukses të përbashkët me LDK- në në zgjedhjet e 14 shkurtit. Asnjë subjekt politik nuk ka bërë as afërsisht sa AKR për Kamenicën, prandaj besojmë se qytetari do ta vlerësojë drejt punën tonë. Përkushtimi i Presidentit Pacolli dhe Ish ministrit Fatmir Matoshi për Kamenicën vazhdon të mbetet shumë i lartë” ka shkruar Maliqi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS