Matoshi: Edhe planifikimet e buxhetit për vitin që vjen janë të mira për Kamenicën

Kamenicë – Krahas pastrimit të shtratit të lumit në Koretin po vazhdon edhe ndërtimi i kolektorit për ujëra të zeza, sipas dinamikës së punëve presim që projekti për këtë fazë të përfundojë deri në fund të muajit dhjetor ka shkruar Fatmir Matoshi.

Matoshi ka shtuar se asnjë premtim të parealizueshëm nuk u kemi dhënë qytetarëve të Kamenicës. “Te gjitha do te realizohen. Edhe planifikimet e buxhetit për vitin që vjen janë të mira për Kamenicën. Shpresoj që qeveria e re t`i vazhdojë ato” ka thënë Matoshi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).