Mashtroj firmën ku punonte, përvetësoj 2.500 euro, prangoset gjilanasi

Gjilan – Të hënën është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti kishte përvetësuar në mënyrë mashtruese një shumë prej 2.500 € nga firma ku ishte duke punuar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje kurse rasti cilësohet si përvetësim në detyrë njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).