Masat e fundit: Hiqet ora policore, lejohen dasmat dhe hapen klubet e natës

Në mbledhjen e fundit të Qeverisë është marrë edhe vendimit për masat e fundit anti-Covid.

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e 66-të ka marrë vendim që të hiqet ora policore.

Po ashtu në mbledhjen e ekzekutivit është vendosur për lejimin e dasmave dhe të hapen klubet e natës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS