Marko Simonovski: Jemi të përgatitur ta mposhtim Llapin në Podujevë

Qendërsulmuesi i Dritës, Marko Simonovski, para duelit kundër Llapit, ka theksuar se skuadra e Dritës është përgatitur maksimalisht për ndeshjen e nesërme.

Në konferencën para gazetarëve, Simonovski ka theksuar. “Llapi është një skuadër shumë e forte, sidomos në shtëpinë e saj, por ne alternativë tjetër përveç fitores nuk kemi. Tani ndihem mirë dhe do të jap maksimumin në këto ndeshje të mbetura dhe së bashku me tifozët tanë të cilët janë më të mirët në botë t’ju gëzohemi sukseseve tona”.

Ndeshja në mes Dritës dhe Llapit, zhvillohet nesër (e enjte) në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, dhe fillon nga ora 15:00./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS