Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhë

Ajo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë.

Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhdueshme tërheq vëmendjen e miliona ndjekësve.

Tashmë që ka filluar me emisionin “Klanifornia”, imazhet e ndryshme në rrjete sociale nuk kanë të ndalur nga ajo.

Së fundmi, ajo ka lënë ‘gojëhapur’ të gjithë fansat, përmes një paraqitje elegante që ka bërë.

E veshur me fustan të bardhë, disa dekore në të shihen të jenë me ngjyrë ari, çka e bën edhe më të kompletuar dukjen e saj.

Sikurse edhe herëve të tjera, Marina është shfaqur me makijazh të rëndë, ndërsa flokët e lakuara i ka lënë të lakuara mbi supe.

Duket se ajo i është rikthyer fuqishëm punës në ekranin televiziv, pas pushimeve të shumta që bëri me bashkëshortin e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).