Marina Vjollca merr vëmendje të madhe me imazhet ku thekson linjat trupore

Prezantuesja që ka bërë emër në estradën shqiptare, e që po pushon ekranet televizive është padyshim Marina Vjolla.

Bukuroshje bione duke përdorur rrjetet sociale, po informon fansat e saj për më të rejat nga përditshmëria e saj.

Ani pse është e ngarkuar me punë në emisionin “Klanifornia”, ajo nuk po i lë anash as imazhet provokuese.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Marina ka ndarë disa fotografi, ku ka vënë në fokus linjat trupore.

Nuk diskutohet që do mund të kishte ndonjë vërejtje në dukjen e saj, pasi ajo kuron çdo detaj të mundshëm.

Postimi i saj i ndarë me 1.4 milionë ndjekësit, mori pëlqime të shumta, përfshirë edhe komente pozitive. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).