Marina Vjollca mahnit me veshjen glamuroze

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, vazhdon të pëlqehet nga audienca e gjerë.

Për shkak të bukurisë dhe linjave trupore, ajo po merr komente të shumta nga fansat në rrjete sociale.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram ajo është shfaqur joshëse ndërsa shihej e veshur me të zeza.

Me veshjen glamuroze, ajo ka arritur të tërheq vëmendje të madhe, ndërsa mori komente të panumërta.

Flokët kësaj radhe ajo i lidhur mbrapa kokës, ndërsa në fokus i viheshin edhe buzët e kuqe, teksa për sy ajo ka përdorur ngjyra të errëta.

Teksa pozonte para kamerës, Marina është parë mjaft serioze, derisa ka pyetur fansat se cila ‘emoji’ i përshtatet gjendjes së saj.

Sidoqoftë, ajo tashmë ka filluar edhe me emisionin ‘Klanifornia’ që po thyen rekorde televizive. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).